WEB TASARIM SÜREÇLERİ

Müşterimizin isteklerini tasarım algımızla birleştirmek için izlediğimiz süreçler şu şekilde ilerlemektedir

Müşterilerimizin sektörlerine göre rakip analizlerini yaptıktan sonra müşteri isteklerini bizim tasarım ilkelerimizle birleştirerek müşterimiz için en iyi tasarımı sunmayı hedefliyoruz. Yaptığımız bütün işlemlerin başında müşteri memnuniyeti geldiği gibi tasarımlarımızı Avrupa standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Süreçlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

01

Bilgi Toplama

Süreç dahilinde ilk önce müşterimizin sektörünü detaylı bir şekilde inceliyoruz. Müşterimizden de aldığımız verilerle sektörde hangi bilgilerle ön plana çıkılır, hangi tasarımlar değerlidir gibi sorularının cevaplarını araştırıyoruz.
02

Planlama

Edindiğimiz bilgiler dahilinde, müşterimizi sektörde ön plana çıkaracak bir tasarım için planlamalara başlıyoruz. Müşterimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarımızı gözden geçiriyor, kendisine en uygun tasarımı tüm sayfaları ile planlıyoruz.
03

DEMO Tasarımı

Bilgi toplama ve planlama aşamalarında edindiğimiz bilgileri tam manasıyla hayata geçiriyor ve müşterimize sitesinin tamamen tasarlanmış şeklini sunuyoruz. Bu süreç ortalama 4-7 iş günü sürmektedir. Müşterilerimiz, demo tasarım sürecini canlı olarak takip edebilmektedir.
04

WEB Sitesinin Yayına Alınması

Tamamlanan demo tasarımının son hali müşterinin beğenisine sunularak gerekli düzeltmeler tamamlandıktan sonra 1 günlük test aşamasının ardından web sitesi yayın hayatına başlar.
TEKLİF FORMU

Web tasarım, Grafik Tasarım, Seo ve danışmanlık hizmetleri için teklif isteyin.

YUKARI