Kurumsal ve Mobil Uyumlu Web Tasarım Hizmetleri

ALİ TEZEL
Sosyal Güvenlik Danışmanlığı faaliyetlerinde bulunan Ali Tezel'e bağlı olarak çalışan Pendik Şubesinin web tasarım işlemleri tamamlandı.
MAVİ MARMARA
Yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe İstanbul'da faaliyet gösteren S.S Mavi Marmara Kooperatifi için web site arayüz, sistem geliştirme ve görsel çalışmaları tamamlanmıştır.
ALPAZ ALÜMİNYUM
Alüminyum sektöründe Türkiye çapında öncülüğünü sürdüren Alpaz Alüminyum için katalog modu e-ticaret sistemli web site tasarımı tamamlanmıştır.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal ve Mobil uyumlu web tasarım hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri ile web sitelerinizi geleceğe taşıyoruz. Alaska Medya, sosyal medya ve web tasarım trendlerine uygun projeler geliştirmektedir. Alaska Medya bu tasarım kültürünü kendisine prensip olarak benimsemiştir.

Alaska Medya grafik tasarım görsellerinin, içeriklerin, kullanıcıya iletilmek istenilen mesajın ve bilgilerin birbirine uyumluluğunu sağlayan bir sistem geliştirmiştir. Estetik yapısıyla göze hitap eden tasarımlar yapmaktadır.

Web Tasarım Aşamaları;

Alaska Medya, kurumsal web tasarım projelerinin siparişleri tamamlandıktan sonra aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygulamaktadır.

  1. Öncelikle çalışılacak firmanın sektörünü kavrar, şirket yetkilisini yakından tanıyarak isteklerini belirlemesinde yardımcı olduktan sonra harekete geçer.
  2. Kreatif yaratıcılık birikimlerimiz ve yeteneklerimiz ile müşterinin istekleri birleştirilerek web tasarım süreci müşteri ile planlama sürecine geçer.
  3. Web sitesinin hangi dilde kodlanması gerektiği, konsept tasarımı, menü ve sub menülerin düzeni, veri girişi, web site testinin sağlanması, var ise eksik ve hataların giderilmesi, yayın hayatına geçiş adımlarını tek tek takip etmektedir.

Yukarıdaki aşamaların harfiyen yerine getirilip özgün bir tasarım çıkarılması adına Alaska Medya müşterileri ile birlikte ortak çalışmayı kendilerine esas kılmıştır.

Öte yandan web tasarım işlemlerini tamamladıktan sonra işimizin bitmediğinin bilincinde olarak oluşturulan web sitesinin bundan sonraki süreçte tanıtılması ve yaşatılması en az tasarım kadar önemlidir.

Web sitesinin yayın hayatına devam etmesi için, proje siparişinde yer alması koşuluyla yönetim paneli eğitimi verilir.

Web sitesinin tasarlanması ve yaşatılması kadar tanınır olması da önemli bir faktördür. Ziyaretçi kitlesinin devamlılığı olması amacı ile internet reklamcılığı ve Arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi yöntemler kullanılmaktadır. Arama motoru dostu içerikler tasarlanarak en iyi sonuçlar elde edilmek için çalışmalara başlanır. Alaska Medya bu konuda başarılı işler gerçekleştirmiş olsa da herhangi bir konumlandırma garantisi vermemektedir.

Garantili konumlandırma sadece Google AdWords ile mümkündür.

TEKLİF FORMU

Web tasarım, Grafik Tasarım, Seo ve danışmanlık hizmetleri için teklif isteyin.

YUKARI