Web Tasarım Hizmetleri

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

web tasarım hizmetleri, güncel hayat, sosyal medya ve web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Alaska Medya bu tasarım kültürünü kendisine prensip olarak benimsemiştir.

Grafik tasarım görsellerinin, içeriklerin, kullanıcıya iletilmek istenilen mesajın ve bilgilerin birbirine uyumluluğunu sağlayan bir sistem geliştirmiştir. Estetik yapısıyla göze hitap eden tasarımlar yapmaktadır.

Web Tasarım Aşamaları;

Alaska Medya, kurumsal web tasarım projelerini siparişleri tamamlandıktan sonra aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygulamaktadır.

Öncelikle çalışılacak firmanın sektörünü kavrar, şirket yetkilisini yakından tanıyarak isteklerini belirlemesinde yardımcı olduktan sonra harekete geçer.

Kreatif yaratıcılık birikimlerimiz ve yeteneklerimiz ile müşterinin istekleri birleştirilerek web tasarım süreci müşteri ile planlama sürecine geçer.

Web sitesinin hangi dilde kodlanacağı, Konsept tasarımı, Menü ve Submenülerin düzeni, veri girişi, web site testinin sağlanması, var ise eksik ve hataların giderilmesi, yayın hayatına geçiş adımlarını tek tek takip etmektedir.

Yukarıdaki aşamaların harfiyen yerine getirilip düzgün bir iş çıkarılması adına Alaska Medya müşterileri ile birlikte çalışmayı esas kılmıştır.

Öte yandan web tasarım işlemlerini tamamladıktan sonra işimizin bitmediğinin bilincinde olarak oluşturulan web sitesinin bundan sonraki süreçte tanıtılması ve yaşatılması en az tasarım kadar önemlidir.

Web sitesinin yayın hayatına devam etmesi için, proje siparişinde yer alması koşuluyla yönetim paneli eğitimi verilir.

Web sitesinin tasarlanması ve yaşatılması kadar tanınır olması da önemli bir faktördür. Ziyaretçi kitlesinin devamlılığı olması amacı ile internet reklamcılığı ve Arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi yöntemler kullanılmaktadır. Arama motoru dostu içerikler tasarlanarak en iyi sonuçlar elde edilmek için çalışmalara başlanır. Alaska Medya bu konuda başarılı işler gerçekleştirmiş olsada herhangi bir konumlandırma garantisi vermemektedir.

Garantili konumlandırma için sadece Google AdWords ile mümkündür.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.