Ucuz Web Tasarım

Web tasarım için servet harcamayın, 590 TL Paketimizden yararlanın.

Tek Sayfa, Tek Fiyat. 899 TL yerine sadece 590 TL !

Tek sayfa tasarımla tüm istedikleriniz aynı yerde, hemde ekonomik.

Tek Sayfa, Tek fiyat. Ucuz web tasarım için başka firma aramayın !

Firmanızın tüm hizmetlerini aynı sayfa üzerinde göstermek, mobil uyumlu olması hatta SEO ile %100 uyum sağlaması vede tek fiyat olması kulağa çok fazla geliyor olabilir. Ama hayır, Alaska Medya ile değil. Sadece 590 TL karşılığında web sitenizi 1 günde teslim ediyoruz, alan adınız (domain) ve sağlayıcı hizmetiniz (hosting) yoksada hediye ediyoruz. İddialıyız. Bizim yaptığımız kalitede web sitelerini 999 TL'den aşağıya yapmazlar.

Tek Sayfa Tasarım Özellikleri :

  • Tek Sayfadır. Tüm kurumsal bilgileriniz, hizmetleriniz, ürünleriniz, referanslarınız ve haberleriniz aynı sayfa içerisindedir. %100 Mobil ve %100 SEO uyumludur. Kullanıcı başka hiçbiryere bakmadan bir sayfa içerisinde firmanızla ilgili  herşeyi görüntüleyebilir.
  • Hakkımızda kısmı ile firmanız hakkında kısa bilgi verebilirsiniz. Aynı zamanda buraya logonuzu koyup hızlı bir şekilde zenginleştirebilirsiniz. Bu bölgede yine firmanızla ilgili tarihçe, vizyon misyon gibi bilgileri yayınlayabilirsiniz. İstemediğiniz kesimi çıkartabiliriz veya bölgeyi size göre yeniden koordine edebiliriz.
  • Hizmetlerimiz bölümü ile müşterilerinize sunduğunuz hizmetlerinizi tek çatı altında toplayabilirsiniz. Ayrıca bu bölümü projelerimiz olarak kullanıp müşterilerinize projelerinizden bahsedebilirsiniz. Proje veya hizmet eklemek sınırsızdır. İstediğiniz kadar ekleyip, bütün resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda istemezseniz bu bölgeyi kaldırabiliriz.
  • Ürünlerimiz kısmı ile müşterilerinize ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Ürünlerinizin özelliklerini sekmeler halinde verip kullanıcılarınıza ürünü tam tanıtacak görseller ekleyebilirsiniz. Ürün/Görsel eklemek sınırsızdır. Aynı zamanda PayU ve iyzico kullanan müşterilerimiz için web üzerinden satış yapmakta mümkündür. İstemezseniz bu bölümü kaldırabiliriz.
  • Referanslarımız kısmı ile daha önce çalıştığınız müşterilerinizin logolarını veya isimlerini yazabiliriz. Bu bölüm size kurumsallık katacağı gibi müşterinizin sizin hakkındanızda ki düşüncelerinide değiştirecektir. Yinede olmasın derseniz bu bölümüde kaldırabiliriz. İstediğiniz kadar referans ekleyebilirsiniz.
  • Haberler kısmımız ile müşterilerinize firmanız hakkında duyurular ve haberler sunabilirsiniz. Haberlerinizin veya duyurularınızın içini görsellerle zenginleştirebilirsiniz. Fazla haber sıklığı olmayan firmalarımız için bu bölümü kaldırabiliriz.
  • İletişim kısmında bulunan iletişim formu ile müşterilerinizin doldurduğu forumlar hızlıca mail adresinize düşer. Sizde bu kısımdan müşterilerinize hızlıca dönüş yapabilirsiniz. Aynı zamanda açık adresiniz ve Google üzerinde ki haritanız ile müşterilerinize tam lokasyon bildirebilirsiniz. Harita doğrudan navigasyon uyumludur. Telefondan giren müşterileriniz kolayca sizi bulabilir.
YUKARI