KURUMSAL WEB TASARIM

Mobil Uyumlu Web Tasarımlar İle İşinizi Geleceğe Taşıyın

Firmanızın internetteki raflarını en doğru şekilde düzenleyelim.

 

 

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Kurumsal web tasarım, firmanızın yada kurumuzun, şirketinizin internetteki diğer sitelerden ayıran tarz ayrımıdır. Firmanızın prestijini tam manası ile internet ortamına yansıtmanız için size gerekli olan web sayfasıdır. Kurumsal web tasarımı size sadece internet üzerinde prestij kazandırmakla kalmaz aynı zamanda size yeni müşteriler, hatta doğru koordine edilmiş dil seçenekleri ile yeni pazarlar oluşturacaktır.

Kurumsal web tasarım ajansı Alaska Medya bu konuda ki tüm isteklerinize profesyonel ekibi ve yıların tecrbesiyle en doğru şekilde karşılık vermeye çalışmaktadır. Bizim felsefemize göre müşteri, en doğru reklamdır.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı ?

Kurum için yapılacak web sitelerinde herşeyden evvel kurumun renkleri ve çizgileri kullanılmalıdır. Aynı zamanda firmanın logosunda bulunan font, web sayfasının tamamınada yayılmalıdır. Görsel dirlik düzen tam manası ile sağlanırsa web sayfası standart bir görüntüden çıkar bir kurumu, bir firmayı temsil ettiği anlaşılır.

Kurumsal web tasarım özelliklerinden bir taneside sade, basit ve anlaşalıbalir bir yapıda olması gerektiğidir. En fazla 3 renk kullanılan, kurumun amacını, kurumun felsefesini tam manasıyla yansıtan tercihen sade siteler kurumsal web tasarımının en doğru örnekleridir. 

Kurumsal web site tasarım uygulamaları arasında en doğru olan, firmayı açıklayan doğru doneler bulunan, firmanın hizmet ve ürünlerini en doğru görsellerde ve açıklamalarla veren, referanslarını ve firmaya ulaşmayı kolaylaştıran web sayfası çalışmalarıdır.

Kurumsal web tasarım SEO açısından inanımaz değerlidir. Firmanın internette görünürlüğünü kaybetmemesi için sürekli olarak SEO çalışmaları yapılmalı, Google sıralamasında daha üst taraf hedeflenmelidir.

İlgili Diğer Hizmetlerimiz:

Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo & Kartvizit Tasarımı

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal web tasarım firmaları arasında İstanbul'da bulunan Alaska Medya, aynı zamanda Bursa, İzmir, Ankara ve Türkiye'nin 81 iline hizmet vermektedir.

0850 302 08 62 numaralı telefonu arayarak veya info@alaskamedya.com adresine mail atarak hızlıca bizden teklif alabilirsiniz.

Ayrıca diğer ihityaçlarınız için teklif al butonundan faydalanabilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Web tasarım, Grafik Tasarım, Seo ve danışmanlık hizmetleri için teklif isteyin.

YUKARI