KATALOG TASARIMI

Ürün ve Hizmetlerinizi müşterilerinize kolayca ulaştırın.

TASARIM ÇEŞİTLERİ: E-KATALOG, BASKI KATALOG

KATALOG TASARIMI

Sadece baskı katalog ile değil E-katalog ile de müşterilerinize ulaşın.

Katalog Tasarımı ile firmanıza ait ürünlerin, hizmetlerin yer aldığı E-katalog veya baskıya hazır katalog tasarımlarınızı profesyonel olarak yaptırarak görsel açıdan büyük bir değer kazanabilirsiniz.

Web sitenizde E-katalog sergileyerek ziyaretçilerinize ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Kurumsal imaj kazanan her firma ve web sitesi akabinde E-katalog yaptırarak web sitesini güçlendirme çabası içine girmektedir. Ziyaretçilerinize katalog üzerinden ürünlerinizi inceleme fırsatı sağlayarak sipariş aşamasında kolaylık sağlayacağını bilmenizi isteriz.

E-katalog’dan ziyade Baskı katalogların tasarımlarını bilgisayar ortamında çizimi yapılarak baskıya hazır hale getirtebilir. Baskı yapılan katalogları müşterilerinize dağıtarak firmanızın bilinilirliğini artırabilirsiniz. Müşteri portfoyünüzdeki firmalar katalogdan ürünlerinizi inceleyerek firmanız hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Kataloglar genelde 2 şekilde yapılmaktadır. Tek yüzlü katalog tasarımı ve çift yüzlü katalog tasarımıdır. Dilediğiniz boyut ve ölçülerde, sayfa sayılarında, kağıt cinsinde çizim ve baskı hizmetimiz bulunmaktadır.

Sizde katalog çalışmalarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımıza bırakmak için lütfen

TEKLİF FORMU

Web tasarım, Grafik Tasarım, Seo ve danışmanlık hizmetleri için teklif isteyin.

YUKARI