BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

Alaska Medya zaman zaman bünyesinde barındıracağı personellere ihtiyaç duymaktadır. Kim bilir belki sende onlardan birisi olabilirsin.

Alaska Medya ile değişime hazır mısın ?

Hızla büyüyen firmamızda bizimle çalışacak ekip arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duymaktayız. Ekip arkadaşlarımızı özenle seçmeye dikkat ediyoruz. Önemli olan iş yapmak değil iş yaparken eğlenmektir. Çünkü işini severek yapan ekip arkadaşlarımız ile daha kaliteli işler ortaya koyabiliyoruz.

İşini seven ve eğlenmeyi bilen herkesi değerlendiriyor ve Alaska Medya bünyesinde çalışma fırsatı sağlıyoruz.

Ana faaliyet konumuz Kurumsal web tasarım olsa da SEO, grafik tasarım, sosyal medya danışmanlığı, reklam danışmanlığı alanlarında da faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörler hakkında bilgisi olan her birey potansiyel ekip arkadaşımızdır.

Sen de bizimle çalışmak istiyorsan aşağıdaki istihdam tablosunu kontrol edebilirsin. Seni anlatan iş ilanımıza başvuru yapmayı unutma.

Açıklama

Firma bünyesinde geliştirilen web yazılımlarına uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması ile var olan standart işlerin takibi ve güncellemelerinin kontrol edilmesi işlerini yürütecek.

Müşteriyle birebir diyalog kurulması ve tasarımın müşteriye tanıtılması konusunda çalışmalar sağlanacak.

İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün ve müşteri ihtiyaçlarını özümseyerek görsel alternatifler oluşturabilen ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Özellikler

  • Arayüz Tasarım Uzmanı ünvanına erişmiş
  • Online alışveriş ve kurumsal site arayüzleri oluşturmuş
  • Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan
  • Teknolojiyi yakından takip eden
  • Portfolyosunu referans olarak sunabilen
  • En önemlisi espiri anlayışı olan :)

Doldurduğum bilgilerin doğru olduğunu ve tüm verdiğim bilgilerden sorumlu olduğumu formu gönderdiğim takdirde kabul ve beyan ediyorum.
Please enter the reCaptcha public and private keys inside the admin panel!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yukarı Mah. İstasyon Cad. Doğan Sok. No:8/193 Kartal/İstanbul

Telefon: 0850 302 08 62

Mail: info@alaskamedya.com

YUKARI