Web Tasarım İhtiyacınıza Profesyonel & Modern Çözüm

Web Tasarım günümüzde firmalar için profesyonellik göstergesi, pazar geliştirme çabası ve pek çok şey olarak yorumlanmaktadır. İnternet vitrininizi tasarlarken tek amacımız internet ortamında hak ettiğiniz seviyeye gelmeniz. Hazır web sitesi değil, size özel olarak sizinle birlikte tasarlıyoruz.

Web sitesi tasarımı çok basit görünse de detaylı ilgilenilmesi gereken, çok değerli bir konudur. Bir firmaya ulaşmadan, firma hakkında bilgi toplama aşamasında her kullanıcı önce Google üzerinden firma ismiyle arama yapmaktadır. Bu denklemde kullanıcı/müşteri her şeyden önce sizin web sayfanızı görmektedir. İlk izlenimi pozitif ve kurumsal bırakmak sadece özgün, modern ve profesyonel web sitesi ile mümkündür.

Web Tasarım

Web Tasarım'da Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Temel anlamda bunlar hem Google hemde kullanıcınız için önemlidir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım isminden anlaşılacağı gibi firmalar, şirketler için yaptığımız web tasarım türüdür. Odak noktası olarak verdiğiniz hizmetler, kurumsal profiliniz ön plandadır. E-ticaret sitesinden farklı olarak web sayfanızda ürün bulunmaz. Henüz firma olarak yolun başında bile olsanız kullanıcıların adresinizi, ulaşım bilgilerinizi kolay bulması için ulaşım odaklı web sitesi tasarımı tavsiye ediyoruz.

Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım

Responsive Tasarım mobil cihazların gelişmesiyle günümüzde web siteleri trafiğini %80 oranında cep telefonları, tabletlerden sağlamaktadır. Eğer web siteniz Responsive değilse girilen cihaza bağlı olarak tasarım dağılacaktır. Bunun önüne geçmek adına Alaska Medya olarak tüm yaptığımız siteleri %100 Mobil uyumlu tasarlarız.

SEO Uyumluluğu

SEO başlı başına bir konudur. Web sitenizin Google üzerinde bulunabilir olmasını sağlar. Hazır site olarak alacağınız çoğu şablon, Seo uyumlu değildir, web siteniz hayalet olur. Alaska Medya olarak yaptığımız tüm web sitelerin ilk SEO ayarlarına kadar yapmaktayız.

Teklif Al!
Alaska Medya WhatsApp Hattı