Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Sosyal Medya Sizi Tam Temsil Etsin

Sosyal Medya Görsel Tasarımı firmanız için kullandığınız sosyal mecralarda (Facebook,Instagram,Twitter) firmanızın logosu ve firmanıza özel bir taslağın bulunduğu, özel günlerde, ürün tanıtımlarında ve çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz tasarımlardır.

Sosyal medya post tasarımı olarak çok kullanılan, firmalar için prestij kaynağı olan bu tasarımlar özellikle Tanıtımlı Gönderi yapacaksanız, yani görsel için reklam verecekseniz olmazsa olmaz kategorisine girmektedir.

Özellikle görsel üzerinden reklam yapacaksanız görsel sizi tam temsil etmeli, ürününüzü tam açıklamalı ve reklam kurallarına uymalıdır. Facebook veya Instagram görselin üzerinde çok fazla yazı bulunmasına izin vermemektedir. Yazılarınızın yerleşimi ve reklam onaylanması uzman kadromuz tarafından saatler içerisinde halledilmektedir.

Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Yılbaşı, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim, Ramazan ve Kurban Bayramı, 29 Ekim gibi resmi ve dini günlerde firmanıza öze tasarlanacak görseller firmanızın prestiji için çok önemlidir.

Bu tasarımlara aynı zamanda öğretmenler günü, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, online satış yapan siteler için Black Friday görselleri eklenebilir, firmanın kuruluş gününe özel görseller yapılabilir.

Sizde sosyal medya postlarınızda firmanıza özel görsellerin olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al!
Alaska Medya WhatsApp Hattı