Instagram Danışmanlığı ile Zirveye Oynayın!

İnstagram Danışmanlığı akıllı telefonların piyasaya yayılması ile birlikte ihtiyaç olarak görülen İnstagram 2010 senesinde ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak kurulmuştur. İlk yıllarda sadece fotoğraf ve video paylaşımı sunan instagram daha sonrasında Mesaj özelliği, Bumerang, Hyperloop, Layout, Story gibi kendi geliştirdiği uygulamalar ile hızla büyümeye devam etmiştir.

200 Milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan instagram da fenomenlik günümüzde çok ün kazanmış durumdadır. Öyle ki Gelir İdaresi Başkanlığı bu tip fenomen insanların haksız kazanç elde ettiğini düşünerek vergiye tabii olmaları için çalışma başlatmıştır.

İnstagram üzerinde ünlü ve fenomen insanların fotoğraf veya video paylaşarak yaptıkları reklamlar diğer reklamlara nazaran hem ucuz hemde daha etkili hale gelmiştir.

Günümüzde Facebook trendinin bittiğini artık zevk vermediğini düşünen herkes artık İnstagram kullanmaya başlamıştır. Bu yüzden pazarı oldukça büyüyen instagramı Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg satın almış ve reklam alma mantığını instagram’da da hayata geçirmiştir.

Instagram Danışmanlığı

Aynı Facebook mantığı gibi hareket eden Mark “Sponsorlu içerik” reklam uygulamasını instagram’a entegre etmiştir.

Genç ve bayan kitlenin çok fazla olduğu sosyal medya paylaşım platformu İnstagram üzerinden firmanızın reklamlarını yöneterek kitlenizi genişletebilirsiniz.

Alaska Medya İnstagram Danışmanlığı adı altında neler yapar ?

  • Kurumsal İnstagram hesabı oluşturmak.
  • İnstagram hesabı olan müşterilerin hesaplarında düzenleme yapmak.
  • Gelen yorumları sizin adınıza cevaplar. Gerekli mercilere konuyu iletir.
  • Sizin adınıza kurumsal çatı altında görseller hazırlar özel günlerde paylaşım sağlar.
  • Çeşitli kampanyalar yapmanızı sağlayıp hedef kitlenizi genişletme önerilerinde bulunur.
  • Size sürekli yeni çözümler getirerek İnstagram sayfanızı aktif kullanmanızı sağlar.
  • Web siteniz ile İnstagram Sayfanız arasında köprü bağlantı kurar. Web sitenizde her paylaşılan içeriğin İnstagram’da yayınlanmasını sağlar.

Sizde İnstagram sayfa yöneticiliği ve reklam danışmanlığı almak isterseniz, alanında uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışma başlatabilir, firma kültürünüzü genişleterek teknolojiye ayak uydurabilirsiniz.

Teklif Al!
Alaska Medya WhatsApp Hattı