Online Satış Sitesi

E-ticaret Sitesi hızla gelişen teknoloji ile birlikte insanlar artık alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Mağaza mağaza gezip ürün aramak yerine internet ortamından oturdukları yerden ürün beğenip dilerse mağazaya gidip dilerse de internet üzerinden alışveriş yapabilmektedirler.

Günümüzde e-ticaret kullanarak büyümeyi hedefleyen firmaların çoğu yanlış yönlendirmelerden kaynaklanan hatalardan dolayı e-ticaretten verim alamamaktadır. E-ticaret konusunda profesyonel çözüm ve destek alarak kurumsal bir çatı altında çalışan tüm firmalar ise yatırımlarını doğru organize ederek satış hacimlerini %25 ile %67,5 arası artırdığı görülmektedir.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Neden Önemli ?

E-Ticaret Sitesi Kurmak çok zor değildir ayrıca istatistiklere göre Türkiye’de E-ticaret sitesinin payı oldukça yüksektir. 2015 yılında Türkiye’nin E-ticaret hacmi 25 Milyar TL iken 2016 yılında 31 Milyar TL’ye ulaşmıştır. 2020 yılının sonunda bu rakamın 80 Milyar TL’yi geçmesi tahmin ediliyor.

E-ticaret sistemleri sadece web sitesiyle bitmemektedir. Sektördeki bir çok web sitesinden sanal mağaza açarak satış gerçekleştiren firmalar, komisyon oranlarından ötürü kar marjlarının bir çoğunu başka firmalara bırakmaktadır. Bu sebeple hazır e-ticaret sitesi yerine firmanıza özel tasarım tercih etmelisiniz.

Sizde E-ticaret sistemine geçmeyi düşünüyor iseniz kesinlikle ve kesinlikle Profesyonel yardım almayı hedeflemelisiniz. Xml Entegrasyonu, özel arayüz tasarımı, kolay yönetilebilir yönetici paneli, sipariş sistemleri, kargolama sistemleri, kargo takip sistemleri, 3d secure ödeme sistemleri, ssl güvenlik sertifikaları gibi bir çok konuda profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır.

Alaska Medya olarak daha önce yapmış olduğumuz çalışmalara bakarak kalitemizi ölçebilir. Size vereceğimiz hizmetin değerini tartma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Teklif Al!
Alaska Medya WhatsApp Hattı